Nowości

 • news (2).JPG

  System zamówień on-line dla klientów B2B

  Od połowy kwietnia 2014 wprowadziliśmy dla naszych klientów B2B internetowy system zamówień, który umożliwia śledzenie zamówienia na poszczególnych etapach realizacji. Każdy z klientów posiada swój indywidualny dostęp do panelu zamówień, który mieści się na naszej stronie internetowej www.domino.pl /pulpit kontrahenta. Dzięki nowemu rozwiązaniu w łatwy i szybki sposób można dokonać zamówienia. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

 • news (3).JPG

  Milionowa klamka TRE już sprzedana!

  W maju sprzedaliśmy milionowy egzemplarz klamki TRE, który trafił do firmy DOMEX w Opolu. Model klamki TRE wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem utrzymanym w klimacie industrialnym. Intrygujące prostokątne wycięcia zwracają na siebie uwagę, a do tego są praktyczne w użyciu. Model ten jest w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się klamek.

 • news (4).JPG

  Klamki i pochwyty FOCUS

  Z myślą o klientach ceniących klasyczną elegancję wprowadziliśmy do naszej oferty nowe modele klamek i pochwytów na długim szyldzie – FOKUS, które wyróżniają się prostym wzornictwem. Ponadczasowy design doskonale sprawdzi się w miejscach użyteczności publicznej, a także przestrzeniach domów utrzymanych w klimacie klasyki. Model FOKUS dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych brąz grafiatto oraz nikiel satyna velvet.

 • news (5).JPG

  Tylko teraz klamka QUBIK w promocyjnej cenie

  Zapraszamy do skorzystania z naszej promocyjnej ceny x zł netto na klamki QUBIK dostępnej wyłącznie w systemie zamówień B2B.  

 • news (6).JPG

  Komfort na tarasie

  We współczesnej architekturze taras jest przedłużeniem wnętrza oraz jego stylistyki. Dużo czasu poświęcamy projektowaniu tego miejsca, tak by stało się dla mieszkańców oazą spokoju oraz miejscem relaksu. Dążymy do tego, by na tarasie połączyć wnętrze domu z jego zewnętrzem, stworzyć salon na łonie natury.

 • news (1).JPG

  Firma Vikking i marka Tytan partnerami Zrzeszenia!

  Od kilku dni wśród Partnerów naszego Zrzeszenia są dwie nowe firmy: Vikking i Selena. Selena zdecydowała się na promocję marki Tytan, która oferuje wysokiej klasy materiały montażowe, a wśród nich piany, silikony, kleje, a od niedawna również folie i taśmy do szczelnego montażu. Katalog marki Tytan można pobrać ze sklepu Zrzeszenia. Firma Vikking to uznany producent pasywnych drzwi, a od niedawna również okien. Oferta firmy jest wyjątkowa ze względu na jakość produktów, zgodnie z dewizą "to, co dla innych jest nietypowe, dla nas jest standardem". Stolarka produkowana w Białej Podlaskiej szyta jest "na miarę", co doceniają najbardziej wymagający klienci. Więcej o firmie.

   

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
Facebook