O firmie

Nasza firma zajmuje się wykończeniem wnętrz, sprzedażą oraz montażem drzwi wewnetrznych, zewnetrznych, bram garażowych, okien  oraz drewnianych, parapetów wewnetrznych i zewnetrznych. Jesteśmy również dystrybutorem systemów przesuwnych zarówno naściennych jak i  chowanych w ścianę marki Eclisse na rynku mazowieckim i łódzkim.

Posiadamy własne ekipy montażowe, środki transportu oraz biuro sprzedaży przy ul. Jaktorowskiej 42 w Żyrardowie. Tu można od poniedziałku do piątku w godz 9:00 - 16:30, w soboty 9:00 - 13:00 ( w innych godzinach możliwość umówienia się telefonicznie) obejżeć wzory drzwi, kolory oraz omówić szczegóły techniczne. 

W sprzedaży posiadamy artykuły wiodących polskich producentów takich jak Porta, Pol-Skone, DRE, Interdoor, Gerda, Włoszczowa. Naszą ofertę uzupełniaja inni mniejsi producenci, którzy oferują bardzo przystępne ceny.

Zajmujemy  się realizacją zamówień od klientów indywidualnych jak i instytucji. Nasz cel to profesjonalne i odpowiedzialne podejście do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie nie przeczące prawom fizyki. Zasięg działania obejmuje woj. Mazowieckie i Łódzkie, obsługujemy również instytucje budowlane w innych częściach kraju.

Oferujemy również prace porządkowe. Świadczymy usługi w zakresie utrzymania czystości domów oraz mieszkań.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook