Prace porządkowe

Macie dość spędzania weekendów na sprzątaniu domu? A może jesteście już zmęczeni szukaniem kompetentnych osób, które podjęłyby się sprzątania Waszego domu na poziomie jaki Was interesuje? Z przyjemnością podejmiemy się serwisu utrzymania czystości Waszego domu, abyście Wy mogli cieszyć się wolnym czasem i odpoczywać w komfortowych warunkach. Sprzątanie domów i mieszkań to bardzo odpowiedzialne zadanie. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę dlatego podchodzimy do tego rodzaju usług z najwyższą starannością biorąc pod uwagę różnorodność materiałów wykończeniowych z jakimi możemy się spotkać w prywatnych domach oraz drogich, ekskluzywnych mebli, które należy sprzątać przy użyciu odpowiednich środków dysponując potrzebną do tego wiedzą.

Mieliście remont...? A może właśnie się przeprowadzacie...? Szukacie sprawdzonej ekipy, która szybko i sprawnie upora się z całym bałaganem? Z przyjemnością Was wyręczymy i posprzątamy Wasz dom, biuro, firmę po remoncie lub przeprowadzce zostawiając po sobie wszystkie powierzchnie idealnie czyste. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, wiedzą i doświadczeniem dzięki któremu jesteśmy w stanie uporać się z każdym problemem i stanąć na wysokości zadania.

Okna są wizytówką każdego domu i obiektu. Zdajemy sobie z tego sprawę dlatego też mycie okien to jedna z usług jakie świadczymy. Myjemy okna oraz szklane elewacje we wszystkich typach obiektów – domach prywatnych, sklepach itp. Wiemy, jak skutecznie usunąć zabrudzenia z każdego typu okien: plastikowych, drewnianych, aluminiowych, dachowych oraz okien starego typu (rozkręcanych).

Do każdego klienta podchodzimy indywidulnie. Ceny ustalane są w zależności od zakresu wykonywanych prac.  Zgłoszenia można składać telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego lub osobiście.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook